Laserové gravírování


Firemní logo, iniciály, znak, motto i osobní věnování. To vše může zdobit vaši sadu jídelních příborů a servírovacího náčiní.

Uspořádejte slavnostní hostinu a ukažte svým hostům, že jste mysleli i na ty nejmenší detaily. Překvapte kolegy příbory s firemním logemDůvěrný vzkaz, který má pro vás a vaši drahou polovičku speciální význam, zase vdechne kousek té romantiky i obyčejné večeři. Koneckonců, láska přece prochází žaludkem. 

Máte už představu? Zašlete nám vybraný obrázek nebo text spolu se zvoleným modelem. Rádi vám připravíme vizualizaci i cenovou nabídku na míru.

 

Černobílé i barevné značení

Gravírování textu či obrázku provádíme pomocí laserového gravírovacího přístroje. A nemusíte se spokojit jen s černobílou verzí svého návrhu. Vybraný motiv jsme schopni na daný výrobek přenést i v plném barevném provedení. 

Vhodné modely jídelních příborů a servírovacího náčiní

Vaší kreativě se při tvorbě návrhu meze nekladou. Jediné, na co je dobré myslet, je fakt, že gravírování je vhodné provádět na hladké plochy. Váš motiv tak rádi umístíme na rukojeť příboru, okraj nebo střed podnosu, okraj misky, naběrku lžíce apod. 

Vizualizace a nabídka na míru

Cena gravírování jednoho kusu příboru se pohybuje mezi 10,00 Kč - 20,00 Kč. Roli samozřejmě hraje i náročnost provedení a skutečnost, zda se jedná o barevné či černobílé značení. Rádi vám vytvoříme nabídku na míru a zodpovíme případné dotazy.

 

Doporučujeme vybírat mezi hladkými modely našich příborů:
 

Laserové gravírování Toner

 

Barevné gravírování Gravírování příborů Barevné značení

 

Poptávkový formulář

Jsme rádi, že vás technika laserového gravírování zaujala. Nezapomeňte, prosím, do zprávy připsat také požadovaný model příborů či servírovacího náčiní a počet kusů. Připojte i zvolený text nebo obrázek. Ten můžete nahrát přímo do přílohy (nejlépe ve vektorovém formátu).

*
*
*
*