Laserové gravírování


Firemní logo, iniciály, znak, motto i osobní věnování. To vše může zdobit Vaši sadu jídelních příborů a servírovacího náčiní.

Uspořádejte slavnostní hostinu a ukažte svým hostům, že jste neopomněli ani ty nejmenší detaily!

Překvapte své kolegy příbory s firemním logem - podtrhnete tak prestiž Vaší společnosti. 

Gravírované věnování či důvěrný vzkaz, který má pro Vás a Vaši drahou polovičku speciální význam, může romantickou večeři obohatit dalším kouzlem. Koneckonců se traduje, že "láska prochází žaludkem". 

Máte už představu? Zašlete nám obrázek nebo text spolu s vybraným modelem příborů. Rádi Vám připravíme vizualizaci gravírování i cenovou nabídku na míru.

 

Černobílé i barevné značení

Gravírování textu či obrázku provádíme pomocí laserového gravírovacího přístroje. Vybraný motiv jsme schopni na daný výrobek přenést jak v černobílém, tak i v plném barevném provedení. 

Vhodné modely jídelních příborů a servírovacího náčiní

Vaší kreativě se při tvorbě návrhu meze nekladou. Jediné, na co je dobré myslet, je fakt, že gravírování je vhodné provádět na hladké plochy. Váš motiv tak rádi umístíme na rukojeť příboru, okraj nebo střed podnosu, okraj misky, naběrku lžíce apod. 

Vizualizace a nabídka na míru

Cena gravírování jednoho kusu příboru se pohybuje od 10,- Kč do 20,- Kč. Roli samozřejmě hraje i náročnost provedení a skutečnost, zda se jedná o barevné či černobílé značení. Rádi Vám vytvoříme nabídku na míru a zodpovíme případné dotazy.

 

Doporučujeme vybírat mezi hladkými modely našich příborů:
 

Laserové gravírování Toner

 

Barevné gravírování Gravírování příborů Barevné značení

 

Poptávkový formulář

Jsme rádi, že Vás technika laserového gravírování zaujala. Prosím nezapomeňte do zprávy připsat požadovaný model příborů či servírovacího náčiní a počet kusů. Připojte i zvolený text nebo obrázek. Ten můžete nahrát přímo do přílohy (nejlépe ve vektorovém formátu).

*
*
*
*